Üyelik Aidat İşlemleri

Üyelik Aidat İşlemleri

GS1 Türkiye'ye üye olan firmalar, üyeliklerinin devam etmesi için, üyeliklerinin başladığı yıl hariç, her yıl GS1 Türkiye'ye üyelik aidat bedellerini ödemekle yükümlüdürler. Her yıl, o yıla ait üyelik aidat miktarları GS1 Türkiye Vakfı Yönetim Kurulu tarafından belirlenir ve GS1 Türkiye tarafından ilan edilir. Aidat miktarı her yıl aidat döneminde üye firmaya tebliğ edilmekte, ayrıca internet sayfamızda duyurulmakta ve çağrı merkezimizden de konu ile ilgili bilgi alınabilinmektedir. GS1 Sistemi üyeliğinin devam edebilmesi için üye firma tarafından aidat ödemelerinin düzenli takip edilmesi ve adres değişikliklerinin tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Sistemde kayıtlı aidat borçlarınızı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Aidat Ödeme

Aidat bedelinin yatırıldığını belgeleyen dekont üzerine Firma Önek Numarası, firmanın açık adı ve yatırılan miktarın üyelik aidat bedeli olduğunu belirten bir açıklama yazılmalıdır. Gerekli açıklama yazılmış dekont örneğini görüntülemek için buraya tıklayınız.

 

2016 ve öncesi yıllara ait borçların: GS1 Türkiye Vakfı İktisadi İşletmesi'ne ait İŞ BANKASI Akay Şubesi TR67 0006 4000 0014 2011 1922 91 IBAN hesabına yatırılması gerekmektedir. 

 

Firmalar aidat borçlarının ödenip ödenmediğini öğrenmek için aşağıdaki aidat ödeme bölümünü kullanabilir veya info@gs1tr.org adresine e-posta yolu ile başvurulabilirler. Ödemeyi belgeleyen banka dekontunun açıklama kısmına Firma Önek Numarası, firmanın açık adı ve ödemenin ..... yılı üyelik aidat bedeli olduğu belirtilmelidir.

 

Ödeme Kontrolü

GS1 Türkiye'ye üye olan firmalar, üyeliklerinin devam etmesi için, üyeliklerinin başladığı yıl hariç, her yıl GS1 Türkiye'ye üyelik aidat bedellerini ödemekle yükümlüdürler. Aidat borç ödemeleri, dekont üzerinde gerekli açıklama yazılmış ise 5 iş günü içerisinde sisteme işlenir. Bazı durumlarda, aidat bedelinin yatırıldığını belgeleyen dekont üzerine Firma Önek Numarası, firmanın açık adı ve yatırılan miktarın üyelik aidat bedeli olduğunu belirten bir açıklama yazılmaması gibi nedenlerle ödemeler sisteme doğru olarak yansıtılamamaktadır.

Sistemde kayıtlı aidat borçlarınızı öğrenmek için lütfen tıklayınız.