Üyelik Aidat İşlemleri

Üyelik Aidat İşlemleri

GS1 Türkiye'ye üye olan firmalar, üyeliklerinin devam etmesi için, üyeliklerinin başladığı yıl hariç, her yıl GS1 Türkiye'ye üyelik aidat bedellerini ödemekle yükümlüdürler. Her yıl, o yıla ait üyelik aidat miktarları GS1 Türkiye Vakfı Yönetim Kurulu tarafından belirlenir ve GS1 Türkiye tarafından ilan edilir. Aidat miktarı her yıl aidat döneminde üye firmaya tebliğ edilmekte, ayrıca internet sayfamızda duyurulmakta ve çağrı merkezimizden de konu ile ilgili bilgi alınabilinmektedir. GS1 Sistemi üyeliğinin devam edebilmesi için üye firma tarafından aidat ödemelerinin düzenli takip edilmesi ve adres değişikliklerinin tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

Sistemde kayıtlı aidat borçlarınızı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Aidat Ödeme

Firmalar her yıl ödemekle yükümlü oldukları aidat bedellerini aşağıda belirtilen banka hesap numaralarına yatırmalıdırlar. Aidat bedelinin yatırıldığını belgeleyen dekont üzerine Firma Önek Numarası, firmanın açık adı ve yatırılan miktarın üyelik aidat bedeli olduğunu belirten bir açıklama yazılmalıdır. Gerekli açıklama yazılmış dekont örneğini görüntülemek için buraya tıklayınız.

Aidat Bedelleri

2016 yılı TOBB-GS1 üyelik aidat bedelleri aşağıdaki tabloda belirlenmiştir. Firmalar, sahip oldukları Firma Önek Numarasının basamak sayısına göre TOBB-GS1 Türkiye'ye ödemekle yükümlü oldukları aidat bedelini aşağıdaki tablodan öğrenebilirler.

ÜYELİK AİDAT BEDELLERİ

10 Basamaklı
(100 Çeşit Ürün)

9 Basamaklı
(1000 Çeşit Ürün)

8 Basamaklı
(10 Bin Çeşit Ürün)

7 Basamaklı
(100 Bin Çeşit Ürün)

200 TL

300 TL

450 TL

550 TL

Aidat Bedellerinin Yatırılabileceği Hesap Numaraları:

Firmalar, Aidat Bedelleri tablosunda belirtilen üyelik aidat bedellerini aşağıdaki tabloda belirtilen banka hesaplarından birine yatırabilirler. Ödemeyi belgeleyen banka dekontunun açıklama kısmına Firma Önek Numarası, firmanın açık adı ve ödemenin üyelik aidat bedeli olduğu belirtilmelidir.

Banka Adı

Şube Adı

Hesap No (IBAN No)

Vakıfbank

Merkez

TR130001500158007287931457

Akbank

Bakanlıklar

TR780004600153888000069074Firmalar aidat borçlarının ödenip ödenmediğini öğrenmek için aşağıdaki aidat ödeme bölümünü kullanabilir veya info@gs1tr.org adresine e-posta yolu ile başvurulabilirler.

Aidat Ödeme Kontrolü

GS1 Türkiye'ye üye olan firmalar, üyeliklerinin devam etmesi için, üyeliklerinin başladığı yıl hariç, her yıl GS1 Türkiye'ye üyelik aidat bedellerini ödemekle yükümlüdürler. Aidat borç ödemeleri, dekont üzerinde gerekli açıklama yazılmış ise 5 iş günü içerisinde sisteme işlenir. Bazı durumlarda, aidat bedelinin yatırıldığını belgeleyen dekont üzerine Firma Önek Numarası, firmanın açık adı ve yatırılan miktarın üyelik aidat bedeli olduğunu belirten bir açıklama yazılmaması gibi nedenlerle ödemeler sisteme doğru olarak yansıtılamamaktadır.

Sistemde kayıtlı aidat borçlarınızı öğrenmek için lütfen tıklayınız.